پای درس قرآن

پای درس قرآن

 

«پـیـش از شـمـا سـنـتـهایى بوده است، پس بر روى زمین بگردید و بنگرید که پایان کار آنها که پیامبران را به دروغگویى نسبت مى دادند چه بوده است».

 

«بر آنها بسى باران باراندیم، پس، بنگر که عاقبت مجرمان چگونه بود».

 

«و بر سر راه ها منشینید تا مؤمنان به خدا را بترسانید و از راه خدا رویگردان سازید و به کجروى واداریـد و بـه یاد آریدآن گاه که اندک بودید، خدا بر شمار شما افزود و بنگرید که عاقبت مفسدان چگونه بوده است».

 

«چـیـزى را دروغ شـمـردنـد که به علم آن احاطه نیافته بودند و هنوز از تاویل آن بى خبر بودند کـسـانـى کـه پـیش از آنان بودند نیز پیامبران را چنین به دروغ نسبت دادند پس بنگر که عاقبت ستمکاران چگونه بوده است».

/ 5 نظر / 24 بازدید

بسـ‗_‗م الله الرحمـ‗_‗ن الرحیـ‗_‗م الحـ‗_‗مد لله رب العـ‗_‗المین اللًّهُـ‗_‗ـمَ صَّـ‗_‗ـلِ عَـ‗_‗ـلَى مُحَمَّـ‗‗ـدٍ وَ آلِ مُحَمَّـ‗_‗ـَد و عَجِّـ‗_‗ـلّ فَّرَجَهُـ‗_‗ـم سـ‗_‗لام علـ‗_‗یکم __████__████_███ __███____████__███ __███_███___██__██ __███__███████___███ ___███_████████_████ ███_██_███████__████ _███_____████__████ __██████_____█████ ___███████__█████ ______████ _██ ______________██ _______________█ _████_________█ __█████_______█ ___████________█ ____█████______█ _________█______█ _____███_█_█__█ ____█████__█_█ ___██████___█_____█████ ____████____█___███_█████ _____██____█__██____██████ ______█___█_██_______████ _________███__________██ _________██____________█ _________█ ________█ ________█ امام موسی كاظم علیه السلام فرمودند: اَلْمُومِنُ مِثْلُ كَفَّتی الْمیزانِ كُلَّما زیدَ فی ایمانِهِ زیدَ فی بَلائِهِ. مومن همانند دو كفه ترازوست. هرگاه به ایمانش افزوده گردد، به بلایش نیز افزوده می گردد. تحف العقول، صفحه 408

ترمه

ما موجودات خاکی نیستیم که به بهشت می رویم ... ما موجودات بهشتی هستیم که از خاک سر بر آورده ایم ..!!! "الهی قمشه ای"

ترمه

هرکس به تمنای کسی غرق نیاز است هرکس به سوی قبله خود رو به نیاز است هرکس به زبان دل خود زمزمه ساز است با عشق در آمیخته در راز ونیاز است