☫ عَلِیٌّ وَلِیُّ الله ☫
وِلایَةَ عَلِیِ ابنِ اَبیطالِب حِصنی فََمَن دَخَلَ حِصنی اَمِنَ مِن عَذابی
äæíÓäϐÇä
áíä˜ ÏæÓÊÇä
ØÑÇÍ ÞÇáÈ
ËÇãä ÊÜÜÜã

 

روایت امروز :

 

امام موسی ابن جعفر (ع) از پیامبر (ص) روایت فرمودند :

ای مردم ، تنها دو راه مشخص وجود دارد : راه مشخص نیکی و راه مشخص بدی ، پس مبادا راه بدی را از راه نیکی بیشتر دوست بدارید .

 


مطلب امروز :

 امیرالمؤمنین علی علیه السلام

 

مقدمه مولف

کتاب (امیر مؤمنان على(ع) خورشیدى در افق بشریت) در جمله‏اى از فضائل اخلاقى و کمالات و احوال حضرت امیر مؤمنان على(ع) و روش ایشان در زندگانى تدوین یافته، تا بدانیم که چگونه امیر مؤمنان، براى کسانى که خواهان زندگى شرافتمندانه‏اى در دنیا، و سعادت آخرت هستند اسوه بوده، و تا روز قیامت براى تمام انسانها همواره اسوه باقى مى‏ماند؟ و چرا به طور کلى اولیاى خدا، و بویژه چهارده معصوم یعنى: پیامبر اسلام، حضرت فاطمه زهرا و دوازده امام بعد از پیامبر، داراى پایگاهى مردمى بوده و مردم پیرامون آن بزرگان گرد آمده و پیوسته پیروانشان افزوده مى‏شوند؟ به هر حال در این کتاب روش زندگانى این بزرگان و بویژه مولاى متقیان حضرت على(ع) را، ضمن چند فصل مورد بررسى قرار مى‏دهیم، تا انشاءالله امت اسلامى با شناخت روش کار و ریزه‏کاریهاى زندگانى آنان، بتوانند از خواب غفلت بیدار شده، و مجدداً مجد و عظمت خویش را باز یابند. و ما توفیقى الا بالله..

 


ãæÖæÚ ãÑÊÈØ: ()

ÈэÓȝåÇ: حدیث, امام کاظم(ع), حضرت محمد(ص), امیرالمومنین(ع)
سه‌شنبه ٢٥ فروردین ۱۳۸۳ .:. ۸:٢٥ ‎ب.ظ .:. محب ولایت

.:. Graphic By : SamenTheme // Code By : SibTheme .:.

ÏÑÈÇÑå æÈáǐ

وبلاگ "علی ولی الله" وابسته به گروه اینترنتی "علی ولی الله" است که بصورت ایمیلی تحت یاهو توسط جمعی از عشاق و محبین اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در خصوص نشر معارف شیعه به فعالیت می پردازد. آدرس گروه علی ولی الله ذیلا ایفاد می گردد: http://groups.yahoo.com/group/ali_valiyollah
ãæÖæÚÇÊ æÈ
ÂÑÔíæ ãØÇáÈ
Çã˜ÇäÇÊ æÈ
YA ALI